Chceš spřátelit? ► ZDE!

Je libo znovu začít?

Prosinec 2010

Pozastavuji!

21. prosince 2010 v 15:40 | DeDeeL
Pozastavuji blog!Důvod?Nemám přístup na počítač tak proto píšu od kamarádky....
Nevim jak dlouho se sem nedostanu ale snad brzo.Takže se SB omlouvám že nebudu přidávat články a nebudu obíhat ;)
i-not-dead.blog.cz


Ufonek.net - váš svět zvířátek

Já..aneb LOL

18. prosince 2010 v 18:13 | DeDeeL |  Tak různě
Takže *JÁ*. Jsem melancholická a tak trochu střelená třináctiletá (v březnu 14) holka.. Mezi mé zájmy patří Basketbal, Plavání, Westernové ježdění..a samozdřejmě *KLUCI*. Mám doma psa kříženého Jack russela teriéra. Mezi mé oblíbené filmy patří Rebelové, Horton, Marry and Max, 300 (bitva u Thermopyl). Ráda poslouchám Aik Murczechy, S-Core (S-Kore), Tae Yang, Marylin Manson, Blink-182 a Katy Perry. Už nevím co psát kdyby ste chtěli vědět ještě něco ta napište do komentů.
i-not-dead.blog.cz

Mám dárečky :)

10. prosince 2010 v 20:24 | DeDeeL
Konečně sem koupila dárky...A cukroví sice nepeču ale ujídám :) ... Akorád potřebuju koupit ještě dva.... bleskovku skoro mám na 93,5% ...A co vy jak se máte??? Máte všechny dárky??  A co vánoce těšíte se??? já jo  ale ne nějak extra sou i lepší dny :) Aspoň že je už pátek konečně se vyspim (Hh..) Tak já už pudu zatim se mějte :*

New Dess

9. prosince 2010 v 20:04 | DeDeeL
Tak a je to tu můj nový VÁNOČNÍ dess. :) Tak co vy na něj? Líbí? Mě docela jo. A když už ho mám tak se můžu plně soustředit na bleskovku. :) A na vánoční chaos..protože ještě NEMÁM dárky. Ouu.. A to je chci na koupit pro rodinu, kamarádky a něco pro pejska.. ARGH‼ Doufám že to zase nebudu schánět ns poslední chvíli... A co vy jak ste na tom s dárky? Pečete cukroví?

i-not-dead.blog.cz


+ Jedna vánoční kusovka

Vánoční kusovka

In School

8. prosince 2010 v 15:16 | DeDeeL
Právě ve škole na ICT...přemýšlím o tématu týdne a o tom koho napíšu...ale nikdo mě nenapadá :( ..a ještě k tomu mám žízeň (ARGH!!) a co děláte vy?... plus stále nwm co na novej dess .. tak nic zatim pp...

PS:Připravuji bleskovku tak se těšte

i-not-dead.blog.cz

DIPLOMEK pro mě 2

7. prosince 2010 v 20:13
Děkují :*

Diplomek od Leňule za Bleskovku

Jak holky přicházej o iluze-Daria Snadowsky

2. prosince 2010 v 20:23 | DeDeeL |  Témata týdne

Jak holky přicházej o iluze

Aneb Anatomie mýho prvního kluka

i-not-dead.blog.cz

autor: Daria Snadowsky
Počet stran : 238

Jak holky přicházej o iluze - Daria Snadowsky
Zde přikládám obrázek obalu.

Dominika a Amy, nejlepší kamarádky a studentky čtvrtého ročníku jedné floridské střední školy, navštíví školní fotbalový zápas, kde se Dominika seznámí s místním běžeckým přeborníkem Wesleym. Wes je sice zpočátku nesmělý, ale po pár týdnech chatování a mailování začne s Dominikou doopravdy chodit. Brzy dojde na lámání chleba a o jedné plesové noci zažijí oba své poprvé. Na podzim však každý odejde na jinou univerzitu a všechno je najednou jinak.

Podle mého názoru krásná knížka. Moje oblíbená (tedy jedna z nich). Při čtení se člověk szije s hlavní postavou.Romány nečtu, ale tato kniha není obyčejná červená knihovna, kde hlavní hrdinové žijé šťastně až do smrti. Je to kniha, kde řeší trable, které my puberťačky :) řešíme neustále ohledně sexu, kamarádství a lásky. Poprvé mě zaujala svým obalem poté obsahem.

Diplomek pro mojí *SB* Simíšek

2. prosince 2010 v 19:42 | DeDeeL
:* :) PRO TEBE DOUFÁM ŽE SE TI LÍBÍ :* :)

DIPLOMEK_3

i-not-dead.blog.cz